Aplikačný inžinier vývoja polovodičových aplikácií

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Vrbovská cesta, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacPodľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nového globálneho aplikačného tímu v Piešťanoch. Prostredníctvom riešenia produktových, aplikačných a systémových otázok sa budeš podieľať na úspešnej implementácii našich produktov do koncových aplikácií renomovaných technologických spoločností. Aktivity, ktoré budú súčasťou tvojej práce:

• Vývoj zákazníckych aplikačných riešení prostredníctvom simulácií a hardvérového návrhu v oblastiach ‘intelligent power’ a ‘intelligent sensing’
• Poskytovanie celosvetovej zákazníckej podpory pri aplikačných otázkach, týkajúcich sa polovodičových súčiastok vyrobených firmou onsemi
• Spolupráca s dizajnérmi integrovaných obvodov, technickými a obchodnými tímami firmy na kľúčových projektoch
• Účasť na tvorbe technickej dokumentácie, článkov či webinárov slúžiacich pre návrh nových systémových aplikačných riešení Poskytovanie interných/externých tréningov pre konkrétne produkty/aplikácie.
• Reportovanie kľúčových projektov v rámci korporácie

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier až do výšky 3% z hrubej mzdy
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Deň voľna na dobrovoľníctvo;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Multisport karta;
• Fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov.
• Možnosť využívať jedáleň alebo stravné lístky/finančný príspevok na stravovanie vo výške 7,15€ (príspevok zamestnanca 1,65€).

If you are interested in this position and fulfill all our requirements, send us your motivation letter and your CV in English language by e-mail. Thanks to all applicants, but we will answer only to selected applicants.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie 1. stupňa (Bc.) alebo vyššie /elektronika, výkonová elektronika/
• 7 ročná prax v odbore
• Skúsenosti v oblasti systémového aplikačného návrhu v jednej alebo viacerých oblastiach: DC-DC, AC-DC a DC-AC, motor control, image sensors, cloud power
• Znalosti simulačných nástrojov: Simetrix / Simplis (preferovaný), Plexsim, atď.
• Zručnosti v oblasti vývoja softvéru a firmvéru sú výhodou
• Iniciatíva, motivácia, aktívne počúvanie, ochota učiť sa novým veciam, či schopnosť pracovať v tímovom prostredí sú nevyhnutnosťou
• Aktívna znalosť anglického jazyka

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave má onsemi jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 4487440  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac