Можливість для людей з України

Senior Groovy vývojár

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacPodľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj, implementácia a testovanie systémov pre priemyselnú automatizáciu
• programovanie v Groovy a Jave v už existujúcom frameworku
• používanie Oracle SQL relačnej databázy pre dáta
• spolupráca s aplikačnými tímami a tímami podporujúcimi prevádzku
• komunikácia s fyzickými zariadeniami (RS232, TCP/IP) v polovodičovej výrobe pomocou priemyselných štandardov

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier až do výšky 3% z hrubej mzdy
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Deň voľna na dobrovoľníctvo;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Multisport karta;
• Fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov.
• Možnosť využívať jedáleň alebo stravné lístky/finančný príspevok na stravovanie vo výške 7,15€ (príspevok zamestnanca 1,65€).

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
Java - Základy

• prax v odbore min. 5 rokov
• analytické a komunikačné schopnosti, aby sa ti lepšie riešili užívateľské požiadavky,
• angličtina slovom a písmom,
• tímový hráč, ktorý vie riešiť problémy a spolupracovať v medzinárodnom tíme.
• výhodou sú skúsenosti z oblasti priemyselnej automatizácie.

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 4252793  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac