Можливість для людей з України

TCAD inžinier

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj diskrétnych polovodičových súčiastok
• Administrácia simulačného prostriedku TCAD

Bratislavský vývojový tím spoločnosti ON Semiconductor (dnes onsemi), ktorý sa vytvoril zo študentov Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (FEI STU), za 20 rokov svojej činnosti dosiahol mnohé úspechy, na základe ktorých je kontinuálne rozširovaný. Ak sa chceš stať jeho súčasťou a získať alebo rozšíriť svoje znalosti a skúsenosti, zareaguj na tento inzerát a my sa radi s Tebou stretneme. Produkty vyvinuté bratislavským tímom sa nachádzajú vo výrobkoch svetoznámych producentov elektroniky, ako aj automobiloch takmer všetkých známych značiek.

• Flexibilná pracovná doba, Home office;
• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Deň voľna na dobrovoľníctvo;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Multisport karta;
• Stravné lístky vo výške 6,55€ (príspevok zamestnanca 1,50€).

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechniky alebo fyziky

• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky, fyziky alebo IT
• Základná znalosť vlastností polovodičových materiálov a fyziky polovodičov
• Základné skriptovacie schopnosti
• Znalosť anglického jazyka min. na úrovni B1B1

Výhodou je:
• Znalosť prostriedku Synopsys TCAD
• Znalosť Python alebo iného programovacieho jazyka
• Skúsenosti s vývojom výkonových polovodičových súčiastok

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kucková
Tel.: +421915499148
E-mail: poslať životopis
ID: 4224632  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac