Analytik informačnej bezpečnosti

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Vrbovská cesta, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta min 1 600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analytik informačnej bezpečnosti je členom štvorčelného tímu lokalizovaného primárne v Európe, zodpovedný za napĺňanie stratégie informačnej bezpečnosti, primárne orientovanej na dizajn, nasadenie a/alebo podporu existujúcich, alebo nových Identity and Access riešení, ako sú napr. Identity Governance and Lifecycle (IGL), Privileged Accounts Management (PAM), Customer Identity and Access Management (CIAM), Multi Factor Authentication (MFA), Single Sign On (SSO), Cloud Access Security Broker (CASB), atď.

Popis práce:
• Poskytuje technickú podporu pri výbere, implementácii a správe identity a access management (IAM) riešení
• Analyzuje a navrhuje optimalizácie a odporúčania na vylepšenie funkčnosti a bezpečnosti týchto riešení
• Spolupracuje s business a IT, analyzuje požiadavky, zabezpečuje integráciu business/IT aplikácii s IAM riešeniami
• Monitoruje IAM riešenia, reportuje a rieši požiadavky/incidenty, vyhodnocuje a reportuje metriky
• Podieľa sa na projektoch Oddelenia Informačnej Bezpečnosti; poskytuje know how na ostatných IT projektoch
• Poskytuje podporu pri auditoch vo forme zberu dôkazov, logov a ich analýz

• Hybridný model (práca z domu, Bratislava alebo Piešťany)
• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky;
• Teambuildingové a iné firemné akcie, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online webináre;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov, fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti, ak to situácia s COVID-19 dovolí;
• Homeoffice, práca z domu počas pandémie COVID-19 samozrejmosťou.

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informačných technológií alebo informačnej bezpečnosti
• 2+ rokov praxe v oblasti informačnej bezpečnosti (oblasť Identity a Access je plus)
• Technická odbornosť v minimálne jednej z nasledujúcich oblastí: autentikácia a autorizáca, identity a access manažment, access governance, manažment privilegovaných účtov, hodnotenie bezpečnostných rizík, programovacie jazyky (SQL, REST API, PowerShell sú plus)
• Analytické myslenie a dobré komunikačné zručnosti
• Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
Výhodou sú:
• Vedomosti a skúsenosti aj v ďalších oblastiach informačnej bezpečnosti, ako sú vzdialený prístup, kryptografia, DLP, bezpečnosti operačných systémov, databázová bezpečnosť, etické hackovanie alebo architektúra bezpečnostných systémov
• Certifikát z oblasti informačných technológií, alebo informačnej bezpečnosti

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 4192367  Dátum zverejnenia: 17.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac