Vedoucí vývoje - Elektrické obvody

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tak jak se polovodičové čipy dostávají do všech oblastí všedního života, je potřeba více šikovných vývojářů a náš tým v Rožnově pod Radhoštěm se rozrůstá. Hledáme nadšence do elektroniky, vymýšlení nových věcí, fyziky, vedení projektů nebo zprácování dat. Jako jedna z mála firem máme v České republice špičkový vývoj už téměř 30 let. Součástky s nálepkou „Vymyšleno v Česku“ najdem v téměř každém chytrém telefonu, od těch nejznámějších výrobců z Kalifornie či Korei. Světoví producenti elektroniky či aut s námi spolupracují a čekají na naše inovativní čipy aby se mohli posunout dále v dosažení cílů ochrany životního prostředí či zvýšení bezpečnosti. Přidej se k našemu týmu a zužitkuj své vědomosti. Umíme tě ocenit!

Hlavní úkoly:
• Zodpovědnost za rozvoj rodiny obvodů v konkrétním segmentu
• Spolupráce při definování nových obvodů a aplikací pro budoucí zákazníky
• Vyhodnocování nových integrovaných obvodů v laboratoři, kontrola jejich funkčnosti prostřednictvím speciálních měřicích metod
• Návrh demonstračních desek pro zákazníky
• Tvorba technické dokumentace, od specifikace po aplikační doporučení a články na webu
• Aktivní podpora zákazníků při používání nových integrovaných obvodů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti můžeme nabídnout?
• Odpočíváme 5 týdnů v roce, mimo to máme 3 dny placeného volna pro případ, že se necítíme zdraví. A pokud připadne svátek na víkend, můžeš si vzít volno jindy, zaplatíme Ti to.
• Kratší pracovní týden a volnou pracovní dobu.
• Můžeš částečně pracovat i z domu.
• Přispíváme na dopravu všem zaměstnancům. Pokud bydlíš dál než 10 kilometrů od firmy, navýšíme základní příspěvek dle vzdálenosti až do 3.600,- Kč za měsíc.
• V naší kantýně si vybereš z několika druhů jídel klasické české i mezinárodní kuchyně a pokud dáváš přednost zdravému jídlu, je tady připraven Vitalfood.
• Přispějeme Ti na penzijní připojištění až do výše 6% ze mzdy.
• Pokud se rozhodneš přestěhovat do Rožnova a okolí, přispějeme Ti na nájem nebo na pořízení nemovitosti za účelem bydlení.
• Dostáváme příspěvek na benefitní kartu Edenred – Ty sám se rozhodneš, jestli budeš kartou platit v lékárně, ve sportovním zařízení nebo v knihkupectví.
• Máme velmi výhodný telefonní tarif až pro 4 čísla na zaměstnance.
• Přispějeme na dětskou rekreaci nebo tábor pro každé Tvé dítě částkou 1.000,- Kč ročně.
• Společně s kolegy můžeš navštěvovat firmou podporované celoroční kurzy angličtiny přímo v našem školicím středisku. Angličtinu pak využiješ při své práci.
• Podporujeme společná setkání a volnočasové aktivity s kolegy i jejich rodinami.
• Přímo u firmy je velké parkoviště i hlídané stojany na kola.
• Práci v čistém a klimatizovaném přostředí.
• Samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení.
• Možnost podílet se na nových projektech, navrhovat změny a inovativní zlepšení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro nebo podobném
• Vynikajicí znalost analogové techniky a elektronických obvodů
• Praktické zkušenosti s měřicími metodami
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Týmový hráč
• Angličtina slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním světovým výrobcem integrovaných obvodů a polovodičových součástek s dlouhou tradicí a více než 1 500 zaměstnanci v České republice a na Slovensku. Naše výrobky mají široké využití v různých oblastech, jako jsou spotřební a průmyslová elektronika, telekomunikační technologie, automobilový průmysl a výpočetní technika.
České společnosti skupiny ON Semiconductor rozvíjejí své aktivity v Rožnově pod Radhoštěm a v Brně.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslat životopis
ID: 4167702  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc