Reagujte bez životopisu

Technik BOZP, ŽP a PO

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta od 1300€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už vyše 20 rokov vyvíjame a vyrábame špičkové polovodičové súčiastky, navrhujme riešenia pre automobilový priemysel, medicínu, počítačovú a priemyselnú techniku, LED osvetlenia, spotrebnú elektroniku, letectvo či komunikačné technológie. Na Slovensku pôsobíme v troch lokalitách. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy.

Do svojich nevýrobných slovenských pobočiek hľadáme TECHNIKA BOZP, PO a ŽP, ktorý zabezpečí:

• Plnenie úloh vyplývajúce z platnej legislatívy v nevýrobných slovenských pobočkách;
• Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP, ŽP a PO;
• Školenia v oblasti BOZP, ŽP a PO;
• Audity BOZP, ŽP a PO;
• Vykonávanie nápravných opatrení;
• Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štánym orgánom;
• Vedenie súvisiacej evidencie;
• Vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok a vedenie Požiarnej knihy;
• Komunikáciu s externými dodávateľmi (PZS, revízny technici, a i.) a štátnou správou;
• Prípravu správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti.

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky;
• Teambuildingové a iné firemné akcie, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online webináre;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov, fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online cvičenia;
• Homeoffice, práca z domu počas pandémie COVID-19 samozrejmosťou;
• Pre tých, ktorí musia vykonávať prácu z kancelárie, zabezpečenie pravidelného testovania na COVID-19 v priestoroch spoločnosti.

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Osvedčenie bezpečnostného technika, prípadne autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany je PODMIENKOU;
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii nim. 2 roky;
• Aktívnu znalosť anglického jazyka;
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme;
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 4066283  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac