Reagujte bez životopisu

Technik BOZP, ŽP a PO

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta od 1300€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už vyše 20 rokov vyvíjame a vyrábame špičkové polovodičové súčiastky, navrhujme riešenia pre automobilový priemysel, medicínu, počítačovú a priemyselnú techniku, LED osvetlenia, spotrebnú elektroniku, letectvo či komunikačné technológie. Na Slovensku pôsobíme v troch lokalitách. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy.

Do svojich nevýrobných slovenských pobočiek hľadáme TECHNIKA BOZP, PO a ŽP, ktorý zabezpečí:

• Plnenie úloh vyplývajúce z platnej legislatívy v nevýrobných slovenských pobočkách;
• Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP, ŽP a PO;
• Školenia v oblasti BOZP, ŽP a PO;
• Audity BOZP, ŽP a PO;
• Vykonávanie nápravných opatrení;
• Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štánym orgánom;
• Vedenie súvisiacej evidencie;
• Vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok a vedenie Požiarnej knihy;
• Komunikáciu s externými dodávateľmi (PZS, revízny technici, a i.) a štátnou správou;
• Prípravu správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti.

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky;
• Teambuildingové a iné firemné akcie, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online webináre;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov, fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online cvičenia;
• Homeoffice, práca z domu počas pandémie COVID-19 samozrejmosťou;
• Pre tých, ktorí musia vykonávať prácu z kancelárie, zabezpečenie pravidelného testovania na COVID-19 v priestoroch spoločnosti.

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Osvedčenie bezpečnostného technika, prípadne autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany je PODMIENKOU;
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii nim. 2 roky;
• Aktívnu znalosť anglického jazyka;
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme;
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
92101 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4066283  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac