Device engineer

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Termín nástupu
Ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odpovědnost za integraci procesů na technologiích ve WFabu
• Práce na projektech zvyšování výtěžnosti procesu, hrotového měření a testování
• Kvalifikace nových součástek a jejich zavádění do hromadné výroby
• Odpovědnost za kvalifikaci změn technologického postupu výroby
• Účast na reklamačním řízení a stanovení nápravných opatření.
• Spolupráce s dalšími odděleními ONSemi – Kvality, BU, Design

• Aktivní využití angličtiny
• Možnost vzdělávání a profesního růstu
• Platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
• Nadstandardní zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvek na životní a penzijní pojištění, a další)

Ak ste sa v tejto pozícii našli a spĺňate požiadavky, neváhajte a začnite svoju kariéru v ON Semiconductor. Stačí zaslať svoj štrukturovaný životopis na dolu uvedenú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdělání obor elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ vzdělání obor elektrotechnika
• Zkušenosti s polovodičovými procesy a technologiemi
• Dobrá znalost fyziky polovodičů
• Základní znalosti analogových integrovaných obvodů
• Schopnost řešit problémy a rychle se rozhodovat
• Komunikační a organizační schopnosti, práce v týmu
• Angličtina slovem i písmem

Naše čipy môžete nájsť v spotrebičoch v každej domácnosti, vo výpočtovej technike, v telefónoch, automobiloch a aj vo vesmírnom programe. Ako uznávané centrum zákazníckych služieb, v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu našich produktov, ktoré sa vyrábajú vo fabrikách v Rožňove p.Radhoštem, ale aj v USA a Ázii. Naši kolegovia vo vývojovom centre v Bratislave, Rožnově pod Radhoštěm a v Brne navrhujú a vyvíjajú polovodičové súčiastky pre svetové automobilky. Či už pracujeme so zákazníkom alebo na vývoji špičkových polovodičových súčiastok, vnímame, že sme súčasťou veľkých spoločných cieľov.

Sme preferovaným partnerom pre energeticky inovatívne riešenia a zároveň kladieme dôraz na životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť. Každý z nás, kto má ambície a chuť rásť, má možnosť prijímať nové výzvy v rámci realizácie globálnych projektov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
92101 Piešťany
ID: 3310121   Dátum zverejnenia: 16.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou