Študent - Cross Reference Specialist

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať počas štúdia? Podieľať sa na rôznych projektoch?
Využi možnosť hovoriť v cudzom jazyku na dennej báze a staň sa súčasťou globálnej a dynamickej spoločnosti.
Cross Reference Specialist poskytuje referenčné služby o produktoch ON Semiconductor všetkým interným a externým zákazníkom. Cieľom je identifikácia produktov spoločnosti ON Semiconductor, ktorými je možné nahradiť produkty konkurenčných spoločností.
Tvojou úlohou bude:
• Komunikovať so zákazníkmi v anglickom jazyku.
• Vytváranie a práca s externými a internými databázami.
• Aktívna podpora obchodného a marketingového oddelenia.

• Staň sa súčasťou nadnárodnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
• Pracuj v mladom, nadšenom kolektíve.
• Podporíme tvoj pracovný a individuálny rast.
• Ponúkame konkurenčné platové ohodnotenie.
• Zmestnanecké benefity.

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, zašlite svoj štrukturovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Týmto ďakujeme za Váš záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie je výhodou, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prozákaznícky prístup.
• Základná znalosť elektroniky a polovodičov.
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti.
• Užívateľská znalosť programov Outlook a Microsoft Office
• Efektívny time management a schopnosť samostatne dokončovať úlohy.

Pevnými nohami v Piešťanoch a Bratislave, s dosahom po celom svete. Našu súčiastku môžete nájsť v spotrebičoch v každej domácnosti, vo výpočtovej technike, v telefónoch, automobiloch a aj vo vesmírnom programe. Na Slovensku je ON Semiconductor už takmer dve desaťročia. Ako uznávané centrum zákazníckych služieb, v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu a spolupracujeme s kolegami a klientami v Ázii, Európe i Amerike. Naši kolegovia vo vývojovom centre v Bratislave navrhujú a vyvíjajú polovodičové súčiastky pre svetové automobilky. Či už pracujeme so zákazníkom alebo na vývoji špičkových polovodičových súčiastok, vnímame, že sme súčasťou veľkých spoločných cieľov.

Sme preferovaným partnerom pre energeticky inovatívne riešenia a zároveň kladieme dôraz na životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť. Každý z nás, kto má ambície a chuť rásť, má možnosť prijímať nové výzvy v rámci realizácie globálnych projektov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
921 01 Piešťany