800 - 950 EUR

Obsluha čerpacej stanice

OMV Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s registračnou pokladňou, komunikácia so zákazníkmi, príjem a dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650,- brutto mesačne + odmeny + príplatky za sviatky, nočné, víkendy podľa ZP

stravné lístky, zamestnanecké benefity podľa dĺžky trvania zamestnania, káva zdarma, umyvárka 1x mesačne, zľava na palivo, odmeny pri výročiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 93 (91 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 70 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Adresa spoločnosti

Kamila Hromková - OMV Slovensko, s.r.o.
Trenčianska cesta
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamila Hromková
Tel.: +421911397834
E-mail: poslať životopis
ID: 3783853   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650,- brutto mesačne + odmeny + príplatky za sviatky, nočné, víkendy podľa ZP