Obsluha čerpacej stanice na OMV hrádok - vonkajší pracovník

OMV Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Hrádok nad Váhom, Hrádok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov pri tankovaní, starostlivosť o areál čerpacej stanice, čistenie stojanov, dokladanie vôd do ostrekovačov, olejov...

preplatenie pracovneho oblečenia a obuvy, 2x ročne po 1000 bodov na zamestnaneckú SD kartičku /po 3 mesiacoch/, prémiové MM palivo za cenu základného paliva /po 6 mesiacoch/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- nutná vlastná doprava na čerpaciu stanicu na diaľnici D1, smer z Nového Mesta nad Váhom do Piešťan
- IBA DENNÉ SMENY, IBA PONDELOK-PIATOK, nie sviatky
- práca je vhodná aj pre dôchodcu

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 92 (90 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Miesto výkonu práce: OMV Hrádok, na diaľnici D1, odpočívadlo Hrádok medzi Novým Mestom nad Váhom a Piešťanmi, smer na Piešťany
Ďalšie informácie Vám budú zaslané formou emailu.

Adresa spoločnosti

TT fuel s.r.o.
Bučianska 6585/12
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mariana Kianičková
E-mail: poslať životopis
ID: 3576131   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600,-