Obsluha čerpacej stanice Košťany nad Turcom

OMV Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Košťany nad Turcom
Termín nástupu
ihneď po zaučení
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Eur 3,53/hod. denná smena, mzdové zvýhodnenie pri práci v noci, vo sviatok, v sobotu a nedeľu - v zmysle Zákonníka práce Brutto 900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník čerpacej stanice obsluhuje zákazníkov na pokladni. Poskytuje tiež servis zákazníkom, ktorí potrebujú pomoc a reaguje na ich požiadavky. Dopĺňa tovar a kontroluje jeho kvalitu. Chráni tovar pred znehodnotením, poškodením a krádežou. Vykonáva bezhotovostné a hotovostné platby. Zodpovedá za čistotu.

- stále zamestnanie s garantovaným príjmom
- atraktívny motivačný program podľa výkonu
- OMV benefity (denne veľké espresso zdarma, umytie vozidla zdarma, prémiové palivo MaxxMotion za cenu normálneho paliva, 2xročne 1000 vernostných bodov S&D, vianočné/koncoročné odmeny)
- stravné lístky v hodnote 3,6 Eur
- pracovné oblečenie
- odborné školenia
NONSTOP prevádzka-práca na zmeny
Denná práca /od 07,00 hod. do 19,00 hod./
Nočná práca /od 19,00 hod. do 07,00 hod./
2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- zdravotný preukaz, hygienické minimum alebo výučný list v obore
- komunikatívnosť
- pamäť
- pozornosť
- praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- sebaovládanie
- spoľahlivosť
- technický talent
- znalosť cudzích jazykov výhodou
- pozitívny prístup k práci
- talent predávať

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 92 (90 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Adresa spoločnosti

TANKEN, s.r.o.
Turčiansky Peter 26
038 41 Košťany nad Turcom

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Buryáneková
Tel.: +421907833799
E-mail: poslať životopis
ID: 3421816   Dátum zverejnenia: 12.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Eur 3,53/hod. denná smena, mzdové zvýhodnenie pri práci v noci, vo sviatok, v sobotu a nedeľu - v zmysle Zákonníka práce Brutto 900 Eur