Reagujte bez životopisu

obsluha čerpací stanice OMV, Jižní spojka, Praha 4 Krč - sever

OMV Česká republika, s.r.o.

Místo práce
Jižní spojka 1971/3, Praha 4-Krč, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na naši čerpací stanici hledáme zaměstnance na pozici obsluha čerpací stanice (HPP). Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou.
Jste komunikativní, rádi pracujete s lidmi? Baví Vás různorodá práce a máte chuť naučit se něco nového? Jste zodpovědní a pečliví?

Pošlete nám svůj životopis a rádi Vás přivítáme mezi námi.

Nabízíme:

- Stálou práci na plný / zkrácený úvazek
- Férové jednání, přátelský kolektiv
- Motivační ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

- Přátelské vystupování a komunikační schopnosti
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Zkušenosti s prodejem zboží a základní znalost na PC výhodou
- Schopnost učit se novým dovednostem
- Kolektivní přístup

Náplň práce:

- Obsluha zákazníků, aktivní nabídka zboží
- Práce na pokladně
- Příjem a doplňování zboží
- Výroba rychlého občerstvení
- Úklidové práce
- Dvousměnný provoz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: C2129 Praha, Jižní spojka Krč sever
Tel.: 724155040
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4808637  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc