Kuchár/Kuchárka

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Terchová-Vrátna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
1 500 EUR/mesiacMzda od 1500,-€ základná mzda + zákonné príplatky za prácu cez víkend, sviatky, nadčas. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa jedálneho lístka
- zodpovednosť za kvalitu podávaného jedla
- zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

- stabilné postavenie spoločnosti
- zamestnanecké ubytovanie
- skipass
- zamestnanecká strava
- zľavy na produkty a služby spoločnosti
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám Vaše životopisy. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii kuchár
- zodpovednosť a samostatnosť
- chuť učiť sa novým veciam a rozvíjať sa v odbore
- precíznosť a kreativita

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4421887  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac