Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Vrátna, Terchová-Vrátna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
1 162 EUR/mesiacMzda 962,-€ základná mzda + 200,-€ variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky za prácu cez víkend, sviatky, nadčas. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta. Po uplynutí skúšobnej doby možnosť zvýšenia mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- podávanie informácií o ponúkaných jedlách a nápojoch
- starostlivosť o klientov
- účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
- kontrola stavu zásob
- hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru

- stabilné postavenie spoločnosti
- zamestnanecké ubytovanie
- skipass
- zamestnanecká strava
- zľavy na produkty a služby spoločnosti
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám Vaše životopisy. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vítaná
- zodpovednosť a samostatnosť
- chuť učiť sa novým veciam a rozvíjať sa v odbore
- precíznosť a kreativita

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4223924  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 162 EUR/mesiac