Administratívy a marketingový pracovník v stredisku Vrátna

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Vrátna dolina, 013 06 Terchová, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
02.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zabezpečuje evidenciu pošty, zmlúv a bežné administratívne úlohy súvisiace s prevádzkou lyžiarskeho strediska.
•Zabezpečuje osobné spisy nových pracovníkov, osobné dáta pracovníkov, začiatok a ukončenie pracovného pomeru a vedenie osobných karát zamestnancov za zverený majetok.
•Zabezpečuje sumarizáciu podkladov pre výplatu.
•Zabezpečovanie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami.
•Komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami.
•Denná aktualizácia snehových a poveternostných podmienok na informačných on-line kanáloch.
•Príprava, spracovanie a úpravy a produkcia propagačných materiálov.
•Spracovávanie a vyhodnotenie marketingového plánu.
•Monitoring správ o spoločnosti v médiách, vedenie a archivácia príslušnej evidencie
•Vyhotovuje zápisy z porád podľa pokynov členov predstavenstva, dozornej rady a riaditeľov jednotlivých úsekov.
•Zodpovedá a zabezpečuje úlohy vydané jeho priamym nadriadeným.

Zamestnanecký benefit: skipasy, lístky na lanovku, welness služby hotela Boboty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikačné schopnosti,
- organizačné vlastnosti,
- samostatnosť,
- kreatívnosť,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3177801  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou