Kontrolór kvality

OMNIA KLF, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 2734, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.min. nástupná mzda 6-7 EUR/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v merovom laboratóriu :
– meranie a kontrola rozmerov, geometrických tvarov, vzájomné polohy prvkov a kvalita povrchu výrobkov
– meranie a kontrola výsledkov tepelného spracovania pomocou prístrojov na meranie tvrdosti
– zabezpečuje evidenciu nameraných hodnôt do príslušných záznamov vyplývajúcich z internej dokumentácie ISM
– zabezpečuje meranie na kontúrografoch, drsnomeroch a prístrojoch merového laboratória
– nezávislý dohľad nad kvalitou v procese výroby
- vedie príslušnú dokumentáciu na pracovisku
- kontroluje a vyradzuje nezhodné výrobky, na rozmerové vady, povrchové vady a vzhľadové
vady
– uvoľnenie vyhovujúceho náradia do skladu náradia a pre expedíciu
– označuje vyhovujúce skontrolované náradia podľa predpísaného postupu

- práca na 2 zmeny (týždeň ranná/týždeň poobedná)

príspevok na DDS
príspevok zamestnanca na stravovanie 0,98 €

Informácie o výberovom konaní

práca na 2 zmeny (týždeň ranná/týždeň poobedná)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita

Počet rokov praxe

1

- práca s PC, ovládanie na užívateľskej úrovni softvérov Word, Excel, Powerpoint, Outlook,
- čítanie výkresovej dokumentácie
- vodičský preukaz sk. B

OMNIA KLF je na slovenskom trhu viac ako 65 rokov a je kováčňou, ktorá si zabezpečuje celý proces výroby výkovku od spracovania ponukovo-dopytového konania cez technologické a konštrukčné riešenia, samotnej výroby, tepelného spracovania výrobkov, povrchovej úpravy chemicko-tepelným spracovaním až po základné opracovanie na CNC obrábacích strojoch. Súčasťou procesu je i výroba a renovácie náradia.
OMNIA KLF dodáva svoje produkty svetovým i európskym lídrom v oblasti ložiskového, automobilového priemysle a výroby koľajových vozidiel.
Viac na www.omniaklf.sk
ID: 4783551  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.