Senior predajca

OMNIA KLF, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 2734, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacmin. nástupná mzda 1300 EUR, závisí však od skúseností uchádzača • Proces zaškoľovania v trvaní 1-3mesiace • Platový rast pri dosiahnutí cieľov zaškoľovania • Po zaškolení : *základný plat 1500 - 1800 EUR *osobné ohodnotenie 200 – 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie aktívneho obchodného styku so zákazníkmi
• vedenie evidencie objednávok a dopytov, ich spracovanie, aktívna komunikácia so zákazníkmi s cieľom zabezpečenia plánovaných objemov predaja
• príprava podkladov pre zostavovanie sortimentných a časových harmonogramov predaja
• koordinovanie predaja s ostatnými úsekmi a oddelenia spoločnosti
• spracovanie expedičnej dokumentácie
• vedenie príslušnej obchodnej agendy, administratívne práce súvisace s činnosťou obchodného oddelenia
• spolupráca pri vypracovaní cenových ponúk
• vyhľadávanie nových zákazníkov
• participácia na prípadných pracovných cestách k zákazníkom, príprava podkladov pre obchodné rokovania
• vyhodnocovanie výsledkov predaja
• príprava podkladov, participácia na procesoch tvorby plánov predaja

pracovná doba od 7:00 – 15:00 / možnosť čiastočnej individualizácie
príspevok na DDS
príspevok zamestnanca na stravovanie 0,98 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, technický predaj

Počet rokov praxe

1

Analytické myslenie, samostatnosť
Kombinácia obidvoch cudzích jazykov výhodou
Počet rokov praxe 1-5

OMNIA KLF je na slovenskom trhu viac ako 65 rokov a je kováčňou, ktorá si zabezpečuje celý proces výroby výkovku od spracovania ponukovo-dopytového konania cez technologické a konštrukčné riešenia, samotnej výroby, tepelného spracovania výrobkov, povrchovej úpravy chemicko-tepelným spracovaním až po základné opracovanie na CNC obrábacích strojoch. Súčasťou procesu je i výroba a renovácie náradia.
OMNIA KLF dodáva svoje produkty svetovým i európskym lídrom v oblasti ložiskového, automobilového priemysle a výroby koľajových vozidiel.
Viac na www.omniaklf.sk
ID: 4779321  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac