Asistentka predaja Aupark Bratislava - Dámska elegantná móda

Omega Vladimír Marguš

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
1.5.2024
900 - 1 300 EUR/mesiacOdmeny z predaja, víkendové príplatky, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj slovenských dámskych textilných výrobkov značky OMEGA a doplnkov, komunikácia so zákazníkmi, práca s pokladňou a terminálom.
Pracovný čas: PO-PI od 10:00 do 21:00 SO-NE 09-21:00
Práca na zmeny: krátky dlhý týždeň
Práca v novootvorenej predajni , nástup od 2.1.2024

Provízny systém odmeňovania pri dosiahnutí požadovaných výsledkov, víkendové príplatky, stravné lístky, zľavy na oblečenie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Práca s platobným terminálom - Základy

Hľadáme komunikatívnu, pracovitú, dochvíľnu a zodpovednú kolegyňu do nášho tímu. Prax v obchode nutnosťou.

Odevná firma OMEGA je slovenský dizajnér a výrobca dámskej konfekcie s tradíciou od r.1990. Špecializujeme sa prevažne na výrobu dámskeho módneho
oblečenia. Celá výroba je čisto slovenský výrobok- od
návrhu strihu, cez výrobu potlače látky až po samotné šitie
vo vlastnej dielni.
V roku 2020 sme rozšírili svoje portfólio o výrobu
funkčného oblečenia, ktoré vyrábame sublimačnou
technógiou. Tento typ technológie umožňuje výrobu
personalizovaných potlačí na prianie zákazníka a taktiež
jedinečnosť látok.

www.omegafashion.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Margušová
Tel.: +421905931782
E-mail: poslať životopis
ID: 4124873  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac