Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

OMEGA TRANSPORT s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
máj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacčistá mzda podľa mesačných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru vodiča MKD. Ponúkame: týždenné prepravy (víkend doma ) z SK do AT,SLO, DE, IT, základná mzda: 800.- Eur, čistý príjem podľa mesačných výkonov, cca 1.500.- až 2.100.- Eur. Práca sa opakuje. Požiadavky: vod.preukaz C+E, karta vodiča KKV,psychotesty,lekárska prehliadka, prax vodiča MKD. Tel: 0905659175

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C, E
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4074547  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac