Servisný technik pekárenských zariadení

Omega Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacZamestnanec 1500 € je minimálna mzda +výkonnostné odmeny podľa skúseností, odbornosti a dohode. V prípade živosti 18-19€ s DPH práca , sobota + 8,4€ s DPH , nedeľa sviatky +12€ s DPH. Auto vlastne 0,372-0,396€/km s DPH , 288€ s DPH /rok príspevok na mobil.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vyžaduje cestovanie po Slovensku obchodné reťazce Lidl , Kaufland ,Tesco a pekárne. Zabezpečenie montáže ,údržby a servisu pekárenských zariadení. Technik môže robiť na zamestnanecky pomer , živnosť , poprípade len soboty , nedele a sviatky.

Zamestnanec mobilný telefón , služobné auto z miesta bydliska , výkonnostné odmeny   v prípade zamestnanca . Na živnosť dohodou.

Hľadáme technika z okresu Martin a okresu Turčianske Teplice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektomechanik , elektrotechnik.

Vodičský preukaz

B

Vyhláška 508/2009 §22 samostatný elektrotechnik , prípadne ak máte §21 .

Spoločnosť Omega Slovakia, spol. s r.o. je dovozcom pekárenských strojov a zariadení do pekární.
www.omegapek.sk , www.omega-bakery.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4713672  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac