Farmaceut/ka PD, 1.700EUR + nástupný bonus 1000EUR (po-pia 8 hod zmeny)

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda 1.400 € mesačne, príp. viac v závislosti od odbornosti a skúseností kandidáta. K platu prináleží motivačná zložka mzdy (v priemere cca 200-300 € za mesiac) a koncoročné odmeny. Celkový mesačný príjem spolu s odmenami v priemere cca 1.700 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej lekárne v Prievidzi s 8 hod. pracovnou dobou hľadáme farmaceuta/farmaceutku s nasledovnou pracovnou náplňou:

• výdaj liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• poskytovanie odborných informácií a poradenstva pacientom
• individuálna príprava liekov na predpis
• zaisťovanie liečiv, farmaceutických surovín, obalového materiálu, podľa potrieb lekárne
• vedenie potrebnej evidencie pri spracovávaní predpisov a hospodárení s liekmi a zdravotníckymi pomôckami

  • práca v 8 hod. lekárni (po-pia), voľné víkendy a sviatky (okrem pohotovostných služieb)
  • kariéra v perspektívnej a rozvíjajúcej sa sieti lekární (zväčša pôsobíme vo vlastných priestoroch)
  • zázemie rodinnej firmy, v čele ktorej pôsobí odborný farmaceut
  • vyššia odborná úroveň farmaceutickej práce (IPL, spolupráca s DSS)
  • zvýhodnené nákupy so zamestnaneckou kartou
  • 2 x do roka interný kreditovaný seminár a spoločenské podujatie s odborníkmi zo sektoru zdravotníctva a farmácie
  • príspevok na stravu
  • oblečenie a obuv

V prípade vážneho záujmu nám, prosím, pošlite svoj životopis. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za záujem a pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

Prax na pozícii/v oblasti

1 a viac

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmaceut
  • predchádzajúca prax v lekárni min. 1 rok
  • odborný a zároveň ústretový prístup k pacientom, zmysel pre zodpovednosť
  • záujem o ďalší odborný rozvoj
  • kolegiálny prístup zameraný na dobré vzťahy
  • znalosť práce na PC (Word, Excel)
  • znalosť cudzích jazykov výhodou
  • VP sk. B výhodou

Sme perspektívna farmaceutická spoločnosť s 16-ročnou históriou s pôsobnosťou na celom Slovensku. Prevádzkujeme sieť lekární, vedenú odborným farmaceutom, s väčším dôrazom na profesijný rozvoj a vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce našich zamestnancov (napr. IPL, spolupráca s DSS, atď.). Spájame aplikáciu tradičnej farmácie s novými technológiami a prístupmi orientovanými na pacienta. Rodinné zázemie a atmosféra, finančná stabilita, odbornosť a profesionalita sú základom, o ktorý opierame všetky naše aktivity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4447776  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac