Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zvárač CO2

OMEGA CAR s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Od 7,8 EUR/hod.Závislá od druhu pracovného pomeru (info na tel.) a od skúseností a kvality práce. Základná mzda + bonusy ( rizikový príplatok, prémie , 13.plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zostavenie dielov
- Zváranie oceľových konštrukcií a rámov metódou CO2
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- Zodpovedný prístup
- Samostatnosť

Spoločnosť OMEGA CAR s.r.o. bola založená v roku 2004 a ako firma sa zaoberáme predovšetkým kovovýrobou, spracovaním plechov, zváraním, pieskovaním, mokrým lakovaním.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3846796  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,8 EUR/hod.