Poradíme Vám?

Junior media specialist / media account executive

OMD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa, ako sa budujú úspešné značky ako McDonald´s, Renault, Pepsi, Mercedes, či N.A.E.? Chceš sa stať odborníkom na budovanie úspešných značiek pomocou kampaní v médiách ako Markíza, Joj, Azet, Google, Facebook a iných vplyvných médiách?

Náplň práce
• Aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie pre klientov a značky
• Plánovanie a manažment reklamných kampaní v TV Markíza, JOJ, RTVS, TA3, kampaní na internete (slovenské stránky, Google, YT, FB, LinkediN) a v iných médiách
• Vyhodnocovanie výsledkov kampaní a odporúčania klientovi, reporting
• Komunikovanie s kolegami, dodávateľmi a klientmi
• Tvorba nápadov na interaktívnu komunikáciu v digitálnych médiách
• Iné zaujímavé činnosti v spolupráci s tímom

Kompetencie
V OMD sa riadime piatimi základnými kompetenciami:
• Angažovanosť voči klientom - či už ide o našich klientov, mediálnych partnerov alebo dodávateľov, naše služby poskytujeme v prvotriednej kvalite, nestranne a bezúhonne
• Produkt a inovácie - kreatívne, kriticky a strategicky premýšľame, aby sme vytvárali inovatívne marketingové riešenia pre komplexný svet, v ktorom žijeme
• Zmysel pre biznis - sme obchodne zdatní a dobre rozumieme nášmu biznisu a našim klientom, čo nám umožňuje lepšie sa rozhodovať a myslieť inovatívne
• Riadenie ľudí a ich vedenie - záleží nám na našich ľuďoch a naším záväzkom je, aby sa rozvíjali a rástli
• Osobný rast - nepretržitý záväzok investovať 10% času do osobného rozvoja
Nástupný plat: 800 – 1200 EUR, podľa doterajších skúseností a zručností

Tieto kompetencie sú kľúčom k rozvoju a zlepšovaniu zručností našich ľudí ako mediálnych profesionálov a ľudí a sú súčasťou našich výkonnostných procesov a školiacich programov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky
  • - VŠ vzdelanie II. stupňa, AJ aktívne slovom a písmom
  • Predošlá skúsenosť práce v reklame, médiách, marketingu min. 6 mesiacov je výhodou
  • Skúsenosť práce alebo absolvované školenia s platformami Facebook Ads, Google Ads, Google Search, DV360, Google Analytics, Google Tag Manager, Adform alebo ich obdoby sú výhodou
  • Office 365 (ppt, xls)
  • Nadšenie pre marketing, médiá, nové technológie
  • Schopnosť kriticky myslieť a svoje postoje komunikovať v tíme
  • Záujem prinášať nápady, disponovať kreatívnym myslením
  • Učenlivosť a schopnosť poučiť sa z chýb
  • Agilita, zapálenosť, dynamický charakter, pozitívne myslenie
  • Logické myslenie, schopnosť vyhľadávať informácie a spracovávať ich

Kto sme?

OMD Slovakia je hrdou súčasťou globálnej siete OMD, vedúcej svetovej marketingovej a komunikačnej agentúry. Ako súčasť skupiny Omnicom Media Group poskytujeme služby viac ako 5 000 klientom vo viac ako 100 krajinách a zamestnávame viac ako 11 000 zamestnancov.

Zaujíma ťa táto pozícia?
Tak pošli svoje CV a Motivačný list na [email protected] alebo zavolaj na +421 2 59 800 201.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Einsteinova 23, Digital Park
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 4105031  Dátum zverejnenia: 19.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac