Programmatic Digital Specialist

OMD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 23, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie a implementácia programatických kampaní, reporting a manažment rozpočtu klienta
• Zodpovedá za včasnú a bezchybnú aktiváciu programatických kampaní, implementáciu, optimalizáciu, priebežné napĺňanie rozpočtu, biddovacie a kreatívne testy pre portfólio účtov
• Konzultácie a zaškoľovanie v oblasti programatického nákupu
• Implementácia osvedčených postupov v programatickom nákupe v rámci DSP systémov
• Analýza prebiehajúcich výsledkov s cieľom zabezpečiť plnenie rozpočtu a výkonnosť kampaní
• Rozvíjanie a budovanie silného chápania programatického nákupu, odporúčania najlepšej platformy podľa cieľov klienta
• Priebežné sledovanie napĺňania plánovaných metrík kampaní
• Odpovede na ad hoc požiadavky klientov a accountských tímov, porovnávanie a analýza údajov, formulovanie insightov
• Podpora accountských tímov – v spolupráci s account manažérom riešenie požiadaviek zákazníkov, účasť na telefonátoch/stretnutiach/prezentáciách klientom podľa potreby

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a fotkou na uvedenú e-mailovú adresu. (CV bez motivačného listu nebudú posunuté do výberového konania).
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie II. stupňa alebo značnú skúsenosť v oblasti digitálnej reklamy, potvrdzujúcu predpoklady a vášeň pre prácu v digitálnom prostredí
• Výborná znalosť AJ slovom aj písmom
• Min. 2 roky skúseností v digitálnych médiách a zároveň min. 1 rok v programatickom nákupe
• Dobré znalosti a skúsenosti s ad traffickingom, prednostne DoubleClick, Adform
• Schopnosť time-manažmentu a organizácie vlastnej práce
• Zmysel pre prácu s dátami a pre detail, manažérske a komunikačné zručnosti, tímový hráč
• Schopnosť zdieľať vedomosti a skúsenosti s kolegami

Sme 30-členný tím v OMD Slovakia, marketingová komunikačná agentúra. Ako súčasť Omnicom Media Group obsluhujeme na Slovensku viac ako 70 špičkových klientov.

V OMD veríme, že naša agentúra by mala odrážať slovenskú spoločnosť, v ktorej žijeme. Či už ide o vek, zdravotné postihnutie, vzdelanie, etnickú príslušnosť, pohlavie, národnosť, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu. Jednoducho, povzbudzujeme ľudí z akéhokoľvek prostredia, aby sa prihlásili. Ak niečo definuje OMD, tak je to filozofia, že nič nie je dôležitejšie ako naši ľudia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3203496  Dátum zverejnenia: 6.11.2017