Junior Media Planner

OMD Czech, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš u nás dělat?

To nejzajímavější, co se v mediálním plánování dělat dá. Ve spolupráci se senior consultantem se budeš podílet na plánování mediálních kampaní našich klientů a přípravě mediaplánů, stejně jako na tvorbě jejich komunikační strategie. Naši klienti jsou TOP a projekty jsou zajímavé a velké, určitě tě budou bavit. Budeme dělat meetingy, briefingy, a taky brainstormingy. Prostě nudit se nebudeš!

Potkáš se se všemi media typy – televize, digital, outdoor, print.

Budeš hledat optimální řešení, ale účastnit se i tvorby kreativních konceptů, protože máme i svoje kreativní oddělení a můžeme/chceme klientovi nabídnout i něco navíc.

Samozřejmě budeš také zpracovávat analýzy, statistiky, přehledy, reporty. Je to solidní věda a bez dat se neobejdeme.

Budeš spravovat a hlídat klientův rozpočet. Nevyhneš se ani nějaké nutné administrativě.

A při tom všem budeš nasávat novinky na mediálním trhu (technologie, strategie, konkurence), abychom byli stále mezi nejlepšími.

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Začít můžeš ihned.

Co bys měl/a umět?

Především by ti to mělo myslet analyticky a měl/a bys být schopen/na najít logiku tam, kde skutečně je. Anebo odhalit, že tam žádná není.

Také bys měl/a umět výsledky a výstupy přetavit do srozumitelné a smysluplné prezentace, kterou se nebudeš bát odprezentovat u klienta. Zkušenost je vítaná, ale předpoklady a odvaha nám budou taky stačit.

Používáme hodně nástrojů a mediálních SW, ale neobejdeme se bez Powerpointu a Excelu, ty musíš znát (na standardní VŠ úrovni).

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must“. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s naší centrálou a při tvorbě prezentací.

A hlavně by tě to mělo bavit. Média a tak… Zájmem a snahou se dá nahradit zkušenost, kterou nutně nepotřebujeme. I když ji ani nezatracujeme. Prostě jsme otevření různým možnostem!

PS: Na pohlaví opravdu nezáleží.

Co za to?

Hodně se naučíš, ať už praxí, externími či interními kurzy či od zkušených kolegů.

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend J

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na náš Facebookový nebo Instagramový profil, kde najdeš i nějaké to videjko (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz – patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group).

Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu, přilož CV/odkaz na LinkedIn a svoje portfolio.

Zasláním svého životopisu a případných dalších osobních materiálů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, spravovali tyto údaje za účelem nabídky zaměstnání, a to až do Vašeho ústního či písemného odvolání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3184190  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.