Reagujte bez životopisu

Študent popri štúdiu môže zarobiť 400€ fix + bonusy ako investičný, finančný konzultant

Omanca s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
februar 2023
400 EUR/mesiac1. mesiac fix 200€ + bonusy 2. mesiac fix 300€ + bonusy 3. a ďalšie mesiace fix 400€ + bonusy Po roku jednorazová odmena 1.500 - 4.000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na doma:
- s nutnosťou osobne na poradu 1x týždenne v kancelárii v Nových Zámkoch
- prijmeme maximálne 2 nových konzultantov

Ako študent vysokej školy zrejme už máš svoje kvality, za ktoré by si mohol byť platený a vylepšiť si tak jednoducho svoj študentský život.

V prvom mesiaci sa zoznámiš s firmou, naučíme ťa všetko potrebné pre prvé pracovné nasadenie – základy kapitálového trhu a komunikácie s klientmi.

Bude nasledovať akvizícia nových klientov, budovanie svojho kmeňa a tým budovanie doživotných bonusov. Vždy ti bude po ruke kouč ktorý ti pomôže na každom tvojom kroku.

Tvojou pracovnou náplňou, bude tvoriť finančné riešenia na mieru a pomáhať vytvárať lepšiu finančnú budúcnosť pre seba a svojich klientov v atmosfére nášho kolektívu.

Po skončení vysokej školy bude tvoje vzdelanie doplnené o mnohé životné skúsenosti a aj cenné certifikované zručnosti a ty sa môžeš rozhodnúť, či chceš u nás pôsobiť aj naďalej a na akej pozícii.

Super kolektív
Kariérny rast
Flexibilný pracovný čas
Nováčikovský bonus
Doživotná renta
Vzdelávanie
Firemné dovolenky 4x ročne podľa výkonu

Informácie o výberovom konaní

Nutné presne prekonzultovať pracovnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Cieľavedomosť
Vytrvalosť
Pracovitosť
Ochota učiť sa nové veci
Lojálnosť
Drive
Úprimnosť

Spoločnosť Omanca, s.r.o. je súčasťou siete pobočiek po celom Slovensku s 12 ročnými skúsenosťami s consultingom pre správu majetku. Poskytovanie služieb nám zastrešuje spoločnosť SwissLife Select Slovensko a. s. Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu.
ID: 4494969  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac