Obchodný zástupca, online konzultant

Omanca s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacRočné bonusy, výkonnostné odmeny. Po zapracovaní (3 mesiace) odmeňovanie podľa kariérneho postupu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ctižiadostivých karieristov a pracantov
Čítajte pozorne :
Ak hľadáte zamestnanie, kde Vám dajú prácu, databázu, klientov, kľud, teplé miesto v kancelárii. Tak už nemusíte čítať ďalej. Ušetríte tým čas a energiu nie len nám no hlavne sebe.
Koho teda hľadáme :
Hľadá sa nie zamestnanec, ale obchodný partner, s ktorým prebehne biznis chémia (určite ani Vy ani My by ste nechceli pracovať s niekým s kým si nerozumiete/me).
Hľadáme ľudí čo chcú rásť, chcú mať zodpovednosť samých za seba vo vlastných rukách (všetko ostatné je výhovorka).
Nová mladá dcérska spoločnosť na Slovensku patriaca do nadnárodnej skupiny. Zdieľané know-how prináša na Slovensko Obrovský potenciál pre šikovných obchodníkov a manažérov. Človeka ktorý sa riadi hodnotami ktoré vedú k proaktivite.
Hľadáme ľudí, ktorí nie sú spokojní, kým nejdú na maximum.

U nás sa naučíš to čo nikde inde. Prevedieme ťa s istotou vstupným procesom a zaučíme ťa na systematického človeka držiaceho osud vo svojich rukách. Sme team a to znamená spolu dosiahneme každý viac.

Náš produkt je služba, riešenie, pre našich klientov. Ktoré im zabezpečí úspory mnoho peňazí.
Našimi klientmi sú ľudia, ktorí vedia rozlíšiť a nájsť správne veci a dokážu naše informácie využiť k výraznej úspore a zvýšeniu majetku.
Pracovná náplň :
Starostlivosť o existujúcich klientov
Vyhľadávanie nových príležitostí a nadväzovanie vzťahov s klientmi
Riešenie projektov pre klientov
Samostatné proaktívne aktivity vo svojom regióne
Komunikácia s obchodnými partnermi – ste pozývaný na kávu, obed ..
analýza požiadaviek a potrieb klientov k vytvoreniu riešenia na mieru

Zaujímavá práca, žiadny stereotyp
Áno máme aj odmeny, dovolenky, dotácie na výdavky – auto , kancelária , ... ale to si vie kúpiť každý ...
Neriešime výzor, pohlavie, riešime iba nasadenie správnosť zrozumiteľnosť a zmysluplnosť práce.

Čo za to?
Po zapracovaní časová flexibilita
U nás nieje šéf- podriadený , všetci sme kolegovia
Ucelený vzdelávací program, ak si vhodná osobnosť, všetko ťa naučíme
Garantovaná kariéra – spravodlivo systémovo nastavené od obchodníka cez manažéra po riaditeľa
Profesionálny rast
Osobnostný rast
Bezkonkurenčné platové ohodnotenie
Od prvého dňa vytváranie vlastného dôchodku
Super kolektív, rodinná atmosféra, teambuildingy
Firemné paušály
Exotické dovolenky pre najlepších
Podpora v ťažkých životných chvíľach pre zaučených kolegov (starostlivosť o dieťa, dlhodobá pn, invalidita)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2021 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , chuť zmeniť sám seba, odhodlanie hlavne v dnešnom svete ľudský, na 100% pokorný, ale v žiadnom prípade nie skromný !!!

Spoločnosť Omanca, s.r.o. je súčasťou siete pobočiek po celom Slovensku s 10 ročnými skúsenosťami s consultingom pre správu majetku. Poskytovanie služieb nám zastrešuje spoločnosť SwissLife Select Slovensko a. s. Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu.

Podzámska 31
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ondrej Mančuška
Tel.: +421908793551
E-mail: poslať životopis
ID: 4031356  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac