Výber objednávky s ručným skenerom

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1660

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre muža alebo ženy
3 zmeny: ráno, popoludnie a večer

Plat: 9,23 € + 0,77 € = 10,00 € brutto za hodinu
Ubytovanie je 11 km od spoločnosti Dachser a zaplatí ho spoločnosť
Kandidát musí mať auto. Dostane 60 € mesačne ako cestovné náklady

Spoločnosť dáva po 6 mesiacoch zmluvu (ak niekto robí dobrú prácu), takže je to práca na dlhú dobu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Client: Dachser in Ulm
The company is characterized by a close, family-like team spirit of its employees. The 4 significant goals: continued expansion as a family business, creation of new jobs, sustainable company politics, s well as the support of DACHSER's corporate culture. These measures aim to guarantee the economic success, and therefore the future viability of the company.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

vlastne auto

Personálna spoločnosť Olympia Personaldienstleistungen Deutschland,odborník na sprostredkovanie práce a priame zamestnávanoe, patrí s viac ako 30 ročnými skúsenosťami a rozsiahlou sieťou svojich pobočiek, k jednej z vedúcich personálnych spoločností na nemeckom pracovnom trhu.

Spoločnosť sa orientuje hlavne na obsadzovanie pozícií v oblasti výroby a priemyslu, logistiky, automotive a na obsadzovanie pozícií do call-centier.

Cieľom spoločnosti Olympia PDL je poskytovanie širokej palety personálnych služieb a hľadanie individuálnych personálnych riešení.
ID: 3193951  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1660