Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu

OLYMP SLOVAKIA, s.r.o.

Grécko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť pôsobiaca v preprave sypkých poľnohospodárskych komodít. Jazdíme návesmi s posuvnou podlahou so zameraním výlučne na prepravu SK-GR, GR - SK,CZ prijme vodiča kamiónu. Vodič musí mať platné všetky doklady (vodičský preukaz skupiny C,E,KKV, tachografová karta vodiča, platné psychotesty a zdravotnú spôsobilosť vodiča), precíznosť, zodpovednosť, pozitívny vzťah k práci, flexibilita Prax min 5 rokov.

Plat 80+eur/den, viac osobne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič medzinárodnej dopravy

Počet rokov praxe

5

precíznosť, zodpovednosť, pozitívny vzťah k práci, flexibilita

Naša firma je najväčším dovozcom bavlníkového semena na Slovensko. Dodáva od popredných Gréckych producentov krmivo najlepšej kvality a zároveň svojou logistikou vie svojim odberateľom poskytnúť výhodné obchodné podmienky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4131063  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac