Manažérka komunikácie pre brand topánok OLIVIA SHOES - Maďarsko (maďarský jazyk podmienkou)

OLIVIA SHOES, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia v maďarskom jazyku s veľkoobchodnými a maloobchodnými zákazníkmi (telefonická, osobná a emailová komunikácia s klientmi v maďarskom jazyku, komunikácia s centrálou firmy v slovenskom jazyku)
• Marketingové aktivity rozvíjajúce značku OLIVIA SHOES na maďarskom trhu - vyžaduje sa nápaditosť a kreativita
• Komunikácia v maďarskom jazyku na sociálnych sieťach - - vytváranie kreatívneho obsahu, fotenie a točenie videí pre instagram a facebook
• Prinášanie nových nápadov pre komunikáciu brandu a ich aplikovanie
• Odpovedanie na dopyty maďarských zákazníkov internetového obchodu (telefonicky, emailom)
• Akvizícia a navštevovanie veľkoobchodných klientov v Maďarsku za účelom získavania objednávok. Veľkoobchodnými klientmi sú kamenné predajne odoberajúce topánky a kabelky. Tovar je klientom zasielaný z centrály firmy, nie je potrebné jeho dodávanie.
• Preklad položiek v systéme zo slovenčiny do maďarského jazyka

• Výrazné zamestnanecké zľavy na topánky a kabelky
• Preplatené cestovné náklady
• Flexibilná pracovná doba
• Práca v pokojnej lokalite v Nitre (Zobor), bez rannej dopravnej zápchy a s možnosťou bezproblémového parkovania na tvojom vyhradenom mieste

K vášmu životopisu pripojte prosím aj aktuálnu fotografiu celej postavy.
Fotografia celej postavy je možno netradičná požiadavka, no vzhľadom k tomu, že súčasťou agendy je tvorba obsahu na sociálne siete (fotografovanie celej postavy s topánkami OLIVIA SHOES na nohách), vyžadujeme fotogenické vystupovanie.

Kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie.

Po prijatí uchádzačka absolvuje zaškolenie v Nitre na centrále firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti predaja topánok alebo módy výhodou

Maďarský jazyk – aktívne slovom aj písmom je podmienkou. Očakávame spisovnú komunikáciu, nevyžadujeme však štátnu skúšku.

- Podmienkou je používanie vlastného auta za účelom navštevovania klientov, pričom cestovné náklady sú preplácané

- Prax v odbore módneho priemyslu výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Samostatnosť a precíznosť pri plnení agendy
- Zodpovednosť a vnútorná motivácia zlepšovať sa
- Ochota samostatne cestovať do Maďarska
- Priateľská komunikácia, bezchybný pravopis a príjemný hlasový prejav

OLIVIA SHOES, s.r.o je nitrianska spoločnosť, ktorá už vyše 20 rokov inšpiruje svojimi modelmi kožených topánok slovenský, český a maďarský trh. Našim cieľom je prebudiť v ženách záujem o módu a dosiahnuť, aby namiesto nudnej obuvi siahli po topánkach, vďaka ktorým ukážu svoj štýl. Po predaní stoviek-tisícov párov v troch krajinách dnes hľadáme nového člena teamu, ktorý nám pomôže rásť a bude mať v sebe vášeň pre módu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4019443  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac