Obsluha čerpacej stanice, dohodár/brigádnik na ČS Oliva Rožňava

OLIVA group s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,00 EUR brutto/ hod. + príplatky podľa novely ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice, odborná pomoc zákazníkom, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou.

Prácu vhodnú pre študentov, invalidných dôchodcov, mamičky na rodičovskej dovolenke...
Prácu v príjemnom kolektíve
Zázemie silnej slovenskej firmy
Získanie cenných skúseností a praxe
Možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
Školenia hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na uvedenú emailovú adresu: [email protected], resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910 .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

• Vek 18 rokov a viac
• Skúsenosti s prácou s hotovosťou
• Znalosť práce s PC
• Príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť
• Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• Spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť
• Odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita
• Ochota učiť sa a získavať nové poznatky
• Čistý register trestov
• Dobrý zdravotný stav
• Matematická gramotnosť
• Manuálna zručnosť

Spoločnosť sa venuje výstavbe a prevádzkovaniu kompaktných čerpacích staníc na parkoviskách obchodných domov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3597381  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,00 EUR brutto/ hod. + príplatky podľa novely ZP