Reagujte bez životopisu

Vedoucí lékárník

Olikla s.r.o.

Místo práce
náměstí Smiřických 42, Kostelec nad Černými lesy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po pauze otevíráme ve zrekonstruovaných prostorech sídla farmaceutické firmy Olikla nezávislou lékárnu, kterou vlastní farmaceuti s praxí od roku 1997. Do týmu hledáme kolegy na pozice: vedoucí lékárník, lékárník asistent a farmaceutický asistent s možností přesahu do jiných odborných aktivit farmaceutické firmy.

Požadujeme:

  • zákonem požadované vysokoškolské či středoškolské vzdělání,
  • výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemné a nekonfliktní vystupování, loajalita,
  • proaktivní přístup k řešení problémů, finalizace svěřených záležitostí bez nutnosti supervize,
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost,
  • ochota učit se novým věcem v systému kontinuálního vzdělávání: klademe důraz na vzdělávání s možností karetního růstu,
  • nekuřák.

Hlavní zodpovědnosti:

  • zodpovědnost za klasický chod kamenné lékárny,

Nabízíme:

  • spolehlivý a silný zaměstnavatel,
  • výborné platové podmínky a další benefiční programy,
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days,
  • další vzdělávání s možností kariérního růstu,
  • možnost práce i na zkrácený úvazek,
  • práci v přátelském a příjemném kolektivu duševně mladých lidí,
  • pro zájemce možnost rozdělení úvazku na práci v lékárně a v managementu firmy (např. medicínské oddělení, farmakovigilance, registrace léčiv, market access),

Informace o pozici:

  • místo pracoviště: Kostelec nad Černými lesy, Středočeský kraj,
  • typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek 1.00, možnost i zkráceného úvazku,
  • typ smluvního vztahu: hlavní pracovní smlouva,
  • délka pracovního vztahu: na dobu neurčitou, zkušební lhůta 3 měsíce,
  • mzdové ohodnocení: dle zvoleného pracovního zařazení,
  • benefity: mobilní telefon a notebook Apple, 5 týdnů dovolené, stabilita pozice, slušné zacházení v prostředí rodinné firmy.
  • vhodné i pro absolventy z důvodu odborného zázemí farmaceutické firmy,
  • nástup možný klidně ihned, rádi si na Vás též počkáme.

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete, prosím, Váš strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu.

Předem děkujeme za čas, který věnujete čtení této nabídky místa, včetně další případné reakce.

S pozdravem budoucímu členu týmu.

PharmDr. MUDr. Jan ŠIMON

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4775863  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc