Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stolár, tesár, výrobný pracovník, pomocný pracovník

OLI ihriská s.r.o.

Miesto práce
Jasová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacOdmeny, bonusy, príplatky za montáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba detských ihrísk z masívneho agátového dreva prírodného charakteru

Práca v malom a priateľskom kolektíve, individuálny prístup a ohodnotenie, stravovanie, príplatky nad rámec zákonníka práce, 3 prestávky počas pracovnej doby, mimoriadne odmeny

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevovýroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť

Jedna z popredných spoločností špecializujúcich sa na výrobu detských ihrísk z masívneho dreva na Slovensku realizujúca aj štátne zákazky a projekty v zahraničí
ID: 4396976  Dátum zverejnenia: 7.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac