Zubný asistent / sestra v stomatologickej ambulancii

Oleksandr Kholodnyak s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihned'
950 - 1 200 EUR/mesiack platu bonusy každy mesiac/možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš príjemnú pracovnú atmosféru v stabilnej práci a s priateľským kolektívom? Ak máš zdravotnícke vzdelanie a záujem o stomatológiu, hľadáme práve Teba ! Pošli nám svoj štruktúrovaný životopis + súhlas so spracovaním osobných údajov a my ťa budeme kontaktovať s pozvaním na pohovor, kde si povieme viac. Tešíme sa na spoluprácu! :)

V profesionálnom a príjemnom pracovnom prostredí budeš aktívne spolupracovať s lekárom v súkromnej klinike. Čaká ťa asistencia v stomatologickej ambulancii lekárovi pri kresle, príprava ambulancie.

- ZDRAVOTNÍCKE VZDELANIE PODMIENKOU !!!

Profesionálne a príjemné pracovné prostredie v súkromnej moderne zariadenej klinike. Stabilná práca v priateľskom tíme kolegov - odborníkov.

Ďakujeme za zaslanie vašich žiadostí, pre zvýšený počet kandidátov, si Vás dovoľujeme informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo (zdravotná sestra, zubná asistent/ka, zdravotnícky asistent))

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o stomatológiu; príjemná a profesionálna komunikácia; samostatnosť; empatia; ochota chcieť sa učiť nové veci; zmysel pre detail a dôslednosť; psychická odolnosť; počítačová gramotnosť; tímový duch, ústretovosť; manuálna zručnosť

Zubná ambulancia Dental Atelier funguje od roku 2018. Jej zakladateľom je Oleksandr Kholodnyak PhD. - zubný lekár/implantológ dnes už s 13 ročnou praxou.

Služby kliniky sa pohybujú na úrovni prémiového stomatologického štandardu. Našimi pacientami sú aj osobnosti pôsobiace vo verejnej sfére, podnikatelia a majitelia firiem, úspešní manažéri, ale aj známi športovci.

Od roku 2018 sa klinika rozrástla z malej ambulancie na kliniku s piatimi ambulanciami v ktorej dnes pôsobí 13 zamestnancov. Nárast klientov našej kliniky sa medziročne zvyšuje až o 30 %, preto postupne hľadáme nových kolegov.

FB: https://www.facebook.com/dentalateliersk
Web: dentalatelier.sk

Kontakt

ID: 4002515  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac