Hlavný Účtovník

OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Jasenovská 2468/34, okres Humenné
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti a vedenie a organizácia činnosti účtovníckych tímov.
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
- Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
- Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva. Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
- Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
- Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce. Vypracovanie reportov pre vedenie spoločnosti.
- Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva,

stabilná a dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
IBM Lotus Notes - základy

motivácia vzdelávať sa a učiť sa nové veci
zodpovednosť a samostatnosť
schopnosť analyzovať a riešiť problémy

Spoločnosť sa zaoberá výrobou gumárenských a plastových výrobkov do domácich spotrebičov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Oldrati Slovensko s.r.o.
Jasenovská 2468/34
06601 Humenné
ID: 3335669   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou