Pomocná sila do kuchyne, dva pracovné časy, nadpriemerný plat

Old Town Service s. r. o.

Miesto práce
Ferienčíkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.3.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4,5€/hod. Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky v Bratislave hľadáme šikovné a spoľahlivé pomocné sily. Hlavnou náplňou práce je podpora kuchárov a umývanie bieleho a čierneho riadu.

K dispozícii sú dve pracovné pozície - ráno a celý deň.
Ranná pozícia začína od 05:00 do 13:30, pondelok - piatok, víkendy voľné.
Celodenná pozícia začína od 09:00 do 22:30 - Dlhý/krátky týždeň.

Počet voľných pracovných miest - 3.

Ponúkame:
• dobré finančné ohodnotenie
• možnosť učiť sa a kariérne vyrásť na kuchára
• prácu v stabilnej firm
• možnosť posúvať sa v rámci firmy medzi ostatnými prevádzkami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Požadujeme:
• zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci
• ústretovosť voči kolegom v tíme
• pracovitosť a proaktívny prístup

Sme mladá, dynamická a úspešná spoločnosť, ktorá zamestnáva už viac ako 80 zamestnancov.

Neustálym zlepšovaním vytvárame nové pozície a kontinuálne sa rozrastáme. Naše podnikateľské záujmy sú v oblasti služieb a gastronómie. Považujeme sa za modernú firmu, ktorej hlavnou prioritou je poskytovať čo najlepší servis našim cteným zákazníkom.

Chápeme však, že iba spokojní zamestnanci dokážu poskytovať tie najlepšie služby. Snažíme sa tak našim zamestnancom vychádzať v ústrety najlepšie ako vieme. Práve preto u nás človek zamestnaním získa viac ako iba prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3619411  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5€/hod. Netto