Generálny Manažér e-shopu a kamenných predajní s prémiovým alkoholom a vínom

Old Town Service s. r. o.

Miesto práce
Ferienčíkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1.000€ brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do najobľúbenejšieho e-shopu s alkoholom hľadáme skúseného generálneho manažéra.

Náplň práce:
• komplexné riadenie e-shopu a kamenných predajní vo finančnej, obchodnej, personálnej a procesnej oblasti

Hlavné požiadavky na riadenie finančnej oblasti:
• Tvorba finančných cieľov, stratégie a rozpočtu
• Pravidelná analýza a komunikácia finančných ukazovateľov spoločnosti
• Dohľad nad účtovníctvom; podpora a kontrola zodpovedných zamestnancov

Hlavné požiadavky na riadenie obchodnej oblasti:
• Tvorba obchodných cieľov a stratégie
• Pravidelná komunikácia s kľúčovými dodávateľmi a obchodnými partnermi
• Podpora a kontrola obchodného oddelenia

Hlavné požiadavky na riadenie personálnej oblasti:
• Tvorba personálnych cieľov a stratégie
• Komplexná starostlivosť o zverených zamestnancov
• Efektívna spolupráca s personálnym manažérom

Hlavné požiadavky na riadenie procesnej oblasti:
• Optimalizácia a tvorba pracovných postupov
• Schvaľovanie kľúčových inovácií a optimalizácií; podávanie návrhov na inovácie a optimalizácie

• firemný telefón
• firemný notebook
• program vzdelávania
• práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať zaslaním profesijného životopisu na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• marketing / online marketing
• e-commerce
• schopnosť viesť a motivovať zamestnancov
• samostatnosť pri riešení úloh a situácií
• časová flexibilita
• efektívna komunikácia
• orientácia na zákazníka
• analytické myslenie
• efektívne riadenie času
• orientácia na detail
• znalosť príslušných zákonov a daní
• projektový manažment
• tímový hráč
• pozitívny prístup
• proaktívny prístup
• chuť učiť sa a profesionálne/kariérne rásť
• integrita
• schopnosť ísť do informovaného rizika
• schopnosť spraviť výkonné rozhodnutie
• efektívne plánovanie
• efektívne delegovanie
• schopnosť myslieť v širších súvislostiach a nekonvenčne

Sme mladá, dynamická a úspešná spoločnosť, ktorá zamestnáva už viac ako 80 zamestnancov.

Neustálym zlepšovaním vytvárame nové pozície a kontinuálne sa rozrastáme. Naše podnikateľské záujmy sú v oblasti služieb a gastronómie. Považujeme sa za modernú firmu, ktorej hlavnou prioritou je poskytovať čo najlepší servis našim cteným zákazníkom.

Chápeme však, že iba spokojní zamestnanci dokážu poskytovať tie najlepšie služby. Snažíme sa tak našim zamestnancom vychádzať v ústrety najlepšie ako vieme. Práve preto u nás človek zamestnaním získa viac ako iba prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3287886  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1.000€ brutto pri plnom úväzku.