Key account manager pre moderný trh FMCG

OLD HEROLD s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 36, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 600 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a odbornosti kandidáta. Mzda sa skladá z fixnej mzdy, pohyblivej časti a odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s kľúčovými zákazníkmi na modernom trhu FMCG,
• Tvorba obchodných plánov a aktívna účasť na príprave a spracovaní rozpočtu spoločnosti,
• Príprava podkladov a tendrov,
• Vytváranie a rozvíjanie efektívneho predajného a marketingového prístupu,
• Uskutočňovanie analýz, podávanie pravidelných správ o priebehu a výsledkoch plnenia predajných plánov a príprava odporúčaní,
• Pripravovanie cenových ponúk a predajných zmlúv,
• Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a cieľov pridelených zákazníkov,
• Zodpovednosť za prezentáciu a predaj produktov,
• Riadenie zmluvného vzťahu, administrácia zmlúv, pohľadávok a reklamácií,
• Vyjednávanie o obchodných podmienkach a uzatváranie zmlúv s kľúčovými zákazníkmi,
• Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti a priamemu nadriadenému.

• Práca v stabilnej, dynamickej a perspektívnej spoločnosti,
• Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve
• 8 hodinový pracovný čas
• Príspevok na kultúrne, rekreačné a športové podujatia
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• Príspevok na stravovanie (vlastná jedáleň v areáli spoločnosti)
• Školenia hradené zamestnávateľom
• Služobné auto, notebook a telefón

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis. Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade s Európskym všeobecným nariadením o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodu FMCG

Počet rokov praxe

5

• Profesionálny prístup so zameraním na zákazníka a riešenie jeho požiadaviek,
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
• Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni,
• Skúsenosti a znalosti v oblasti FMCG,
• Schopnosť riadiť a koordinovať projektový tím,
• Skúsenosť s požiadavkami na obaly v distribučnom reťazci FMCG - výhodou.

Spoločnosť má významné postavenie v oblasti potravinárskeho priemyslu - výroba a predaj liehovín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4792821  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac