Pracovník obchodnej prevádzky - predavač

OLD HEROLD s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 36, Trenčín-Istebník
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikuje so zákazníkom, poskytuje kvalitný klientsky servis
- vedie registračnú pokladňu
- vykonáva dennú uzávierku a odovzdáva tržbu v hotovosti
- vykonáva mesačnú inventúru, vyhotovuje s ňou súvisiace doklady
- prijíma zákaznícke objednávky, vystavuje faktúry
- vykladá tovar do regálov, stará sa o vzhľad tovaru, regálov, kontroluje tovar
- zabezpečuje príjem, skladovanie, ošetrovanie a dohliadanie na tovar
- kontroluje stav zásob
- plánuje požiadavky a objednávky na tovar

práca v stabilnej, dynamickej, prosperujúcej spoločnosti, 37,5 h pracovný úväzok, príspevok zo sociálneho fondu, príspevok na stravovanie (vlastná jedáleň), príspevok na DDS, školenia platené zamestnávateľom, očkovanie proti hepatitíde typu A

Informácie o výberovom konaní

Znalosť QAD- podnikového informačného systému výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavačka potravinárskeho tovaru

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, rozhodnosť, tímová spolupráca, finančná a ekonomická gramotnosť, trestná bezúhonnosť

Spoločnosť má významné postavenie v oblasti potravinárskeho priemyslu - výroba a predaj liehovín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3847922  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac