Sústružník na vreteno

OKY - HYDRAULIC, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
2 mesiace
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacmzda v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba náhradných dielov na hydrauliku z polotovarov
- potrebujeme samostatného pracovníka, ktorý potrebuje len vzor, alebo výkres
- pracovník musí mať prehľad v materiáloch a vo výrobe závitov a zápichov, atď.
- prax na sústruhu je podmienkou, bude overená pri osobnom pohovore
- pracovný čas od 06:00 - 15:00 od pondelka do piatku. hodinová prestávka.

- zamestnanci u nás dostávajú koncoročné odmeny podľa spokojnosti a odvedenej práce
- plat presne vo výplatný termín
- pomoc od kolegov pri problémoch s výrobou je samozrejmosť
- veľmi dobrý domácky kolektív, časté spoločné posedenia
- pri potrebe dopravy je možný zvoz spolu s pracovníkmi na trase Zborov nad Bystricou - Strečno

Informácie o výberovom konaní

Ak sa nájde vhodný kandidát, výberové konanie urýchlime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

sústruženie

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- schopnosť pracovať v časovom strese
- bezúhonnosť

Firma na servis a výrobu Hydraulických komponentov, servis ťažkej techniky a výroba tesnení.
ID: 3913428  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac