Hľadáme Farmaceuta do 9-hodinovej Lekárne Medikol v Kolárove

Lekáreň AZ

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 EUR/brutto + variabilná zložka mzdy vyplácaná na mesačnej báze + príspevok na dochádzku za prácou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok a voľnopredajného sortimentu
Poskytovanie odborných informácií a rád o liekoch, zdravotníckych pomôckach a liečebnom režime
Vykonávanie ďalších štandardných pracovných činností súvisiacich s výkonom práce farmaceuta

Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja – pomôžeme vám získať skúsenosti a zlepšiť svoje zručnosti v oblastiach, ktoré vás zaujímajú a podporíme vaše vzdelávanie
Úhradíme za vás plnú výšku poplatku v stavovskej komore
Príspevok na dochádzku do zamestnania
Neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
Stabilné pracovné prostredie, už 28 rokov
Zvýhodnené nákupy v našich lekárňach

Ak vás oslovili hodnoty našej spoločnosti a chceli by ste pracovať v tíme, ktorý tieto hodnoty zdieľa, neváhajte nám zaslať váš životopis a pridajte sa k nám!

Ak vás naša ponuka zaujala, no pred zaslaním životopisu máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. č.: +421 944 293 709.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zameranie na dosahovanie výsledkov
Chuť sa neustále zlepšovať a učiť nové veci
Schopnosť pracovať samostatne
Zdieľanie hodnôt spoločnosti

Zdravotný preukaz
Základná zručnosť práce s počítačom
Schopnosť pracovať so softvérom NRSYS Pharmacy HITT výhodou
Vodičský preukaz typu B vítaný

V Lekárni AZ je zdravie pacienta na prvom mieste. Náš skvelý tím prináša pacientom osobnú a odbornú zdravotnú starostlivosť už viac ako 30 rokov. Za náš úspech vďačíme dlhodobým partnerstvám a nadštandardným vzťahom s našimi zamestnancami a partnermi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4135363  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac