Stavbyvedoucí

Okrouhlický s. r. o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme stavbyvedoucího/mistra na hlavní pracovní poměr. Hledáme kolegu na dlouhodobou spolupráci.

Pracovní náplň:

• řízení stavebních zakázek -dopravní stavby

• koordinace a kontrola subdodavatelů na stavbách

• kontrola kvality odvedených prací, BZOP

• kontrola dodržování harmonogramu prací

Požadujeme:

• minimálně SŠ stavebního zaměření

• zkušenosti na pozici stavbyvedoucího dopravních staveb výhodou

• organizační schopnosti, časovou flexibilitu

• řidičský průkaz sk. B

• znalost práce na PC (WORD, EXCEL)

Nabízíme:

• různorodou práci

• dobré pracovní a sociální zázemí

• motivační ohodnocení, pravidelný měsíční příjem, stravné v nejvyšší hodnotě a pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• služební telefon a auto.

• Mzda se odvíjí od zkušeností a odvedené práci od 45.000 Kč - 55.000 Kč měsíčně.

Pracujeme nepřetržitě i během zimních měsíců. . Nastup možný ihned. Místo práce celá ČR

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4544279  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc