Vodič osobného motorového vozidla

Okresný súd Trnava

Miesto práce
Nálepkova 36, Piešťany
Termín nástupu
01. 07. 2024
851 EUR/mesiacmožnosť priznania osobného príplatku v stanovenej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie a bežná údržba prideleného motorového vozidla

-vykonávanie bežných údržbárskych prác v budove súdu a v okolí súdu (jednoduché opravy, sťahovanie nábytku, maľovanie, upratovanie okolia budovy súdu

-ďalšie činnosti súvisiace s vedením a údržbou prideleného motorového vozidla

-preberenie a odovzdávanie pošty súdu na príslušnom poštovom úrade, doručovanie súdnych zásielok , pomocné práce v podateľni

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- kontaktné údaje v rozsahu adresa pre doručovanie, tel. číslo a e-mailová adresa
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením približného počtu najazdených kilometrov
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o: spôsobilosti na právne úkony; o zdravotnej spôsobilosti; o bezúhonnosti; o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, doklade o vzdelaní a životopise
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Zručnosti vodiča a znalosť cestnej premávky
  • Zodpovednosť za bezpečnosť cestujúcich
  • Zručnosti vodiča v prípade poruchy vozidla
  • Komunikačné zručnosti a slušné správanie
  • Flexibilita a schopnosť riešiť neočakávané situácie
  • fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, znalosť bežných údržbárskych prác, samostatnosť, ochota pomáhať
  • základná znalosť práce s PC a internetom

Okresný súd Trnava, pracovisko Piešťany

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Kumančíková
Tel.: 033/88 21 541
E-mail: poslať životopis
ID: 4814608  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 851 EUR/mesiac