Можливість для людей з України

Montážnik plastových okien a dverí + murárske práce

OKNA HC s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených a samostatných, spoľahlivých pracovníkov na montáž, plastových okien a dverí + murárske prace. Najlepšie 2 zohraných ľudí ale aj jednotlivca. Vodičský preukaz skupiny B Plat dohodou podľa obvodových metrov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť,samostatnosť ochota pracovať

Ponúkame dlhoročne skúsenosti v oblasti plastových okien so zameraním na kvalitu a spokojnosť zákazníka, dostupnosť cien pre všetky skupiny zákazníkov. Našim hlavným zameraní je predaj a montáž plastových okien a dverí profilového systému SALAMANDER ,hliníkových okien a dverí, parapetov, sieťok proti hmyzu a všetkých druhov žalúzii. Sme výhradní obchodní zástupcovia českej firmy RI OKNA, ktorá ma v ponuke rôzne druhy profilov, takže si vie vybrať aj ten najnáročnejší zákazník.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4596404  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac