Personalista

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR v závislosti od pracovných skúseností a rokov praxe a od dohodnutého úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pracovnoprávna dokumentácia :
- Príprava obsahovej stránky pracovných zmlúv, dodatkov k PZ, mzdových dekrétov, dohôd o pracovnej činnosti/vykonaní práce
- Zabezpečovanie administratívnych úkonov spojených so vznikom, priebehom a zánikom pracovného pomeru
- Sledovanie platnosti zmlúv, prípadne predlžovania
- Príprava ostatnej pracovnoprávnej dokumentácie
• Pomoc pri výberovom procese, prvotná komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie, zabezpečovanie prvotných vstupných dokladov
• Zadávanie inzercie na pracovné portály
• Aktualizácia kariet pracovných pozícií
• Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov na SP, ZP
• Evidencia výkazov o práceneschopnosti a úrazov na SP, IP, ZP, evidencia PN do mzdového programu
• Nahadzovanie nových pracovníkov do personalistiky v mzdovom programe
• Kontrola vykonávania vstupných a periodických lekárskych prehliadok a zadávanie do personálneho programu
• Kontrola platnosti školení zamestnancov v zmysle Zákona 508/2009
• Objednávanie gastro kariet , prípadná distribúcia gastro kariet
• Zabezpečenie BOZP a PO školenia, školenie vodičov, školenie vo výškach, aktualizácia a sledovanie platnosti školení
• Spolupráca s manažérmi spoločnosti pri riešení personálnych otázok
• Zodpovednosť za archiváciu personálnej agendy v zmysle zákona
• Ďalšie zadania nadriadeného pre plynulé zabezpečenie chodu oddelenia a ostatných zložiek spoločnosti

flexibilná pracovná doba, možnosť skráteného úväzku
príspevok na stravné nad rámec zákona
zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier
služobný notebook, telefón
možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu
teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť Zákonníka práce
organizačné a komunikačné schopnosti
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4590725  Dátum zverejnenia: 22.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac