Facility Specialist - BA, DS

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie efektívneho výkonu prevádzkových činností na zverených objektoch ( Bratislava, Dunajská Streda)
- plánovanie, zabezpečenie a kontrola činností spojených s prevádzkou, údržbou a opravami TZB
- zabezpečenie plánu kontrol a revízií, údržby a skúšok technologického zariadenia budovy
- zodpovednosť za výkon prác technickými pracovníkmi na objekte
- pravidelný kontakt so zákazníkom a overovanie spokojnosti s dodanými službami, prípadne nastavovanie krokov na zabezpečenie plnej spokojnosti klienta
- komunikácia s dodávateľmi, koordinácia, riadenie a kontrola subdodávok
- aktívne vyhľadávanie a navrhovanie riešení na zefektívnenie prevádzkových procesov a činností budovy s cieľom efektívne prevádzkovať budovu
- objednávanie opráv a dohľad nad opravami na objekte, ich administratívne spracovanie
- včasné a kvalitné vypracovanie požadovaných podkladov k fakturácií

zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti, možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu, teambuildingové aktivity, služobný telefón, notebook, služobné vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technické zabezp. budov, facility managment

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť správy budov podmienkou
Znalosť zákonov a predpisov (revízia technológií)
Znalosť elektro a stavebnej problematiky výhodou
Organizačné a komunikačné znalosti, silný pro-klientský prístup
Analytické a technické myslenie
Skúsenosti v oblasti Facility managementu

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4254616  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac