Technik

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- meranie a regulácia Vašim koníčkom: nastavovanie, prinášanie úspor, sledovanie a dodržiavanie parametrov, znalosť systémov MaR a ich ovádania...
- obsluha a ovládanie riadiaceho systému pre riadenie technológií VZT, ÚK a chladu
- ovládanie riadenia systému inteligentných budov, riadenia lokálnych distribučných sústav, zdrojov tepla
- ovládanie obsluhy plynovej kotolne s výkonom 400 kW, zaradenej do III. kategórie
- ovládanie obsluhy párnej kotolne s výkonom 460 kW, zaradenej do III. kategórie
- oprava drobných poruch
- bežná údržba spojená s technickou správou objektu

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, energetika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- stredoškolské vzdelanie, elektro /silnoprúd, slaboprúd/
- vyhláška 508/2009 Z.z.
- min. § 22
- kuričský preukaz V. triedy výhodou
- užívateľská znalosť práce na PC (Word, Excel)
- znalosť zákonov a predpisov elektro a stavebnej problematiky výhodou
- ovládanie systému inteligentných budov podmienkou
- znalosť práce s obsluhou VTZ a práce s MaR výhodou
- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- lojálnosť voči firme a silný proklientský prístup
- vysoké pracovné nasadenie
- dobré zvládanie záťaže a stresových situácií
- samostatnosť, zodpovednosť
- manuálna zručnosť, znalosť údržbárskych prác (elektro, inštalatérske, murárske, maliarské)

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3741039  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/brutto