Oblastný/á vedúci/a

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900,00-1200,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame:
Kladný vzťah k upratovaniu, upratovanie je Vašim koníčkom
Nezĺaknete sa fyzickej práce a radi zaučíte nových zamestnancov
Vždy budete zamestnancov viesť v atmosfére tímového ducha, dokážete ich motivovať a stabilizovať, máte induviduálny prístup k jednotlivým zamestncom, v prípade potreby viete kolektív doplniť o tých najlepších
Dokážete si vybudovať kladný vzťah so zamestnancami, viete v kolektíve vytvoriť rodinnú atmosféru
Admistratíva, skladové hospodárstvo, objednávkový systém, personalistika nie je pre Vás problémom
Cestovanie a časová flexibilita Vám nerobí problém
Ste samostatný, zodpovedný, máte obrovský zmysel pre detail, viete sa samostatne rozhodovať

Informácie o výberovom konaní

Pozícia: Oblastný/á vedúci/a
Odvetvie: facility služby/upratovanie
Oblasť: západoslovenský kraj
Ponúkame:
Mzda: 900,00 – 1200,00€ brutto
Forma pracovného vzťahu: HPP / stravné lístky v hodnote 3,8€/, živnosť
Vybavenosť: služobné vozidlo, telefón, PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

kladný vzťah k vedeniu motorového vozidla,
komunikatívnosť, zmysel pre poriadok a detail, motivačné schopnosti, trpezlivosť

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3522171  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,00-1200,00€