Výrobný technológ

OKE Plastic SK, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 537, 922 10 Trebatice
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za výrobný proces z hľadiska technologických postupov a procesov - technológia vstrekolisy
- vypracováva technologické postupy výroby
- vypracováva, aktualizuje a spravuje príslušnú technickú dokumentáciu
- zodpovedá za zaškolenie pracovníkov na nové a revidované pracovné inštrukcie
- je zodpovedný za implementáciu a dodržiavanie systému manažérstva kvality.
- je zodpovedný za implementáciu nových technológií do výrobného procesu.
- posudzuje kvalitu nových výrobkov.
- analyzuje a optimalizuje procesy výroby, navrhuje a zavádza zmeny za účelom zefektívnenia výroby a výrobného procesu, minimalizovania výrobného odpadu a časov potrebných pre nastavenie strojov a výrobných zariadení.
- vykonáva všetky ostatné činnosti nevyhnutné k zabezpečeniu plynulého chodu výroby.
- zodpovednosť za dodržiavanie všetkých procedúr, pracovných inštrukcií a dokumentov zamestnancami oddelenia výroby.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13.plat
- každoročné zvyšovanie mzdy
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na dopravu do zamestnania
- stravné nad rámec zákona
- jazykové kurzy
- bezplatný vstup do športového centra Matchpoint
- sociálny program
- odmena za doporučenie vhodného kandidáta
- rodinné a firemné akcie
- príjemný kolektív a kávička zadarmo :-)

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám životopis na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovaní však budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Hľadáme šikovného technológa, ktorý má skúsenosti s technológiou vstrekolisov, vie pracovať pod tlakom, je tímový hráč, idiciatívny, zodpovedný, samostatný a spoľahlivý.

OKE Plastic SK, s.r.o. je úspešná medzinárodná spoločnosť so 17-ročnou tradíciou pôsobenia na Slovensku. Naše výrobné portfólio tvorí produkcia technologicky sofistikovaných plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3533555  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600