Baví ťa elektro a nábytok? Poď pracovať k nám Asistent/-ka predaja - Trnava až 1300 EUR

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
866 - 1 300 EUR/mesiacHPP od 866 € + neobmezený výkonnostný bonus (odmeny z predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MY VŠETCI SME OKAY A TY TERAZ MÔŽEŠ BYŤ TIEŽ!

Do našej veľkej OKAY rodiny hľadáme šikovných a motivovaných ľudí, ktorí spolu s nami chcú rásť a rozvíjať sa. Sme popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop. Pripoj sa k nám a získaj nové pracovné skúsenosti! Ponúkame skvelú pracovnú atmosféru, pravidelné firemné akcie plné zábavy a podporu tvojho profesného rastu. Prijmi výzvu a posuň svoju kariéru dopredu s OKAY!

PREDAJCA ELEKTRA A NÁBYTKU - OKAY TRNAVA S1 Center Východná ulica

NÁPLŇ PRÁCE:
komunikácia so zákazníkmi

POŽADUJEME:
zodpovednosť, optimizmus
chuť učiť sa nové veci
ľudský prístup k zákazníkovi
trestná bezúhonnosť

PONÚKAME:
systém zaškolenia, kariérny rast
zamestnanecké zľavy na elektro
káva na pracovisku
pravidelný pracovný čas bez nočných smien
Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy. Na hlavný pomer aj ako brigádnik.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu, avšak osobne budeme kontaktovať len tých, ktorí na základe relevantných skúseností a schopností postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Pospíšilová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795063  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac